SMS půjčky do výplaty

Publikováno 23-1-2016

Krátkodobé SMS půjčky do výplaty jsou unikátním řešením finančních nedostatků. Jedná se o produkt nebankovních společností, jehož koncept vznikl v severských zemích. Tyto mikropůjčky jsou proto někdy také nazývány „finské půjčky“. Neposkytnou horentní sumy, ale částky, které pomohou překlenout období do další výplaty.

Jaké jsou SMS půjčky?

  • krátkodobé
  • rychlé
  • jednoduché
  • online nebo přes telefon
  • pro všechny
  • s vyšším RPSN
  • s hrozbou vyšších sankcí

Komu je SMS půjčka do výplaty určena?

Rychlé a krátkodobé půjčky jsou určeny zejména lidem, kteří požadují nízkou finanční sumu, pokud možno okamžitě. SMS půjčky ihned každému do výplaty jsou vyřízeny rychlostí blesku a vyžadují také rychlé splacení. Jedná se ve valné většině případů o jedinou splátku, a její datum se individuálně nastavuje při vyplňování žádosti o půjčku. Tyto mikropůjčky často vezmou s povděkem maminky na mateřské dovolené, důchodci, studenti, nezaměstnaní, lidé s nízkými nebo nepravidelnými příjmy.

Půjčka pro kohokoliv

Jedná se o půjčky snadno dostupné a vhodné prakticky pro kohokoliv. Není třeba dokládat příjem, mít ručitele, a často poskytovatel ani nenahlíží do registru dlužníků. Žádost o půjčku se vyplní na stránkách společnosti, zažádat je možno i prostřednictvím SMS zprávy. Schválení žádosti probíhá automatizovaně, takže klidně o víkendu nebo ve státní svátek. Po schválení jsou peníze ihned odesílány na bankovní účet.

Splácet řádně se vyplatí

SMS půjčky do výplaty poskytnou většinou 5 000 až 10 000 Kč, částky se u jednotlivých společností mohou lišit. Při první žádosti bývá poskytnut nižší obnos, pokud se klient osvědčí a vše řádně splatí, může si napříště půjčit o něco vyšší částku. Cena za půjčku je poměrně vysoká, vzhledem k její snadné dostupnosti a rychlosti vyřízení. Neplatí se úroky, ale jednorázový poplatek, zahrnutý do jediné splátky. Dejte si pozor na řádné splacení, v případě problémů hrozí sankce.

Typy půjček

Top půjčky

Finanční rádce