Půjčkomat

Publikováno 7-3-2016

Najít v současné době, kdy je finanční trh doslova zaplaven nespočtem institucí, které se zabývají poskytováním úvěrů, spolehlivou nebankovní půjčku, u které byste okamžitě věděli, na čem ve skutečnosti jste, je skoro to samé, jako hledat jehlu v kupce sena. Jakmile se dostanete do finančního skluzu – porouchá se vám auto, rozbije se pračka, objeví se nečekaná složenka či nevítaný nedoplatek – zpravidla potřebujete hotovost co nejrychleji a určitě nemáte čas na vysedávání u internetu a hledání vhodné půjčky.

Proto jsme tento krok udělali za vás a prostřednictvím dnešního článku vás seznámíme s výhodnou a především rychlou a bezpečnou půjčkou od Půjčkomatu, která je tu pro vás nepřetržitě 365 dní v roce.

Jak velkou částku si můžete půjčit?

Rychlá půjčka je tu pro vás tehdy, kdy nutně potřebujete finanční obnos. Půjčit si můžete částku ve výši 500,- až 20.000,-Kč. Žádáte-li o tuto půjčku poprvé a jste tak novým klientem, můžete si nastavit libovolnou částku od 500 – 4.900,-Kč s dobou splatnosti až 31 dní. Jakmile svou první půjčku řádně splatíte, automaticky se řadíte do věrnostního programu, díky kterému si následně můžete půjčit vyšší částku za nižší poplatek. Ve finále můžete zažádat o půjčku až ve výši 20.000,-Kč.

Podmínky pro sjednání

O půjčku můžete zažádat ve chvíli, kdy jste starší 18 let a máte prokazatelný trvalý příjem. Zároveň nesmíte mít žádný vroubek v podobě neuhrazeného dluhu u jiné finanční společnosti.

Půjčka za paušální poplatek

Nespornou výhodou této půjčky je skutečnost, že neplatíte žádné zbytečné sankce navíc. Cílem této krátkodobé půjčky je pomoci lidem v nouzi. Půjčka vám poskytne nižší finanční obnos za paušální cenu, kdy neplatíte nic navíc – pouze poplatek a žádné úroky! Do karet této půjčky hraje i fakt, že ještě před samotným sjednáním víte výši poplatku, takže vás ve finále vůbec nic nepřekvapí.

Typy půjček

Top půjčky

Finanční rádce