Půjčka Zaplo

Publikováno 30-1-2016

S nebankovními půjčkami jako by se poslední dobou doslova roztrhl pytel. Finanční trh je jimi zaplaven a díky oblíbenosti u širokého spektra žadatelů se není čemu divit, že se jejich počet neustále rozrůstá. Mezi jednotlivými finančními institucemi, které se zabývají poskytování úvěrů těm, které banka odmítla, panuje silný konkurenční boj, jež má za následek nejrůznější odlišnosti.

Společnosti se tak svým klientům nabízejí nejrůznější výhody a žadatele o půjčku se snaží všemožně předcházet. Jak je na tom půjčka Zaplo?

Půjčka do příští výplaty

O velice oblíbené a médii zveřejňované půjčce známé jako Zaplo, jste již určitě slyšeli. Jedná se o nebankovní typ půjčky, který je vhodný pro všechny žadatele, kteří jinde neuspěli. Řešíte-li zrovna nečekané výdaje, které vám udělaly tlustou čáru přes rodinný rozpočet a nutně potřebujete založit do příští výplaty, můžete se na půjčku Zaplo s klidným srdcem spolehnout. Půjčka není vhodná pro řešení dlouhodobých finančních komplikací.

Líbí se vám představa první půjčky zdarma?

Společnost Zaplo svým klientům nabízí velice lákavou možnost získat první půjčku zcela zdarma. Ano, skutečně tomu tak je, ovšem pozor – musíte splnit všechny podmínky určené smlouvou, především pak včasné splacení vašeho závazku. V takovém případě v den splatnosti zaplatíte jen tolik, kolik jste si doopravdy půjčili bez nutnosti platit různé poplatky či úroky.

Žádost o půjčku v několika přehledných krocích

Máte-li zájem o půjčku Zaplo, stačí, když si na hlavní stránce této společnosti pomocí posuvníků zvolíte výši požadované částky a délku splatnosti. Maximálně můžete zažádat o částku ve výši 12.500,- Kč s délkou splatnosti na 7 až 30 dní. Obratem se dozvíte, jak vysoký poplatek za úvěr budete muset uhradit i jak vysoká je celková splatná částka. Díky tomu již předem víte, do čeho jdete a nic vás pak nepřekvapí.

Typy půjček

Top půjčky

Finanční rádce