Půjčka 7

Publikováno 27-5-2016

V životě každého z vás může nastat situace, kdy se vám nepodaří vyjít s penězi, objeví se nečekané platby nebo vám ve schránce přistane složenka, se kterou jste nepočítali. V takové chvíli, kdy se vám v peněžence strachy klepe posledních pár drobných, a vy nedisponujete žádnou finanční rezervou, na kterou byste s v případě krajní nouze mohli obrátit, skládáte hlavu do dlaní a zoufale vymýšlíte plán, jak získat finance a nekrást.

Půjčka7 je dostupná nonstop

Cílem krátkodobé Půjčky7 je vyřešit vaše finanční problémy rychle a spolehlivě. Tato půjčka je tu pro vás prakticky kdykoli – 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce – díky čemuž si můžete být jisti, že se v případě akutního problému vždycky máte na koho obrátit.

Získání půjčky je velice snadné

Zajímá vás, jak můžete o Půjčku7 zažádat? Celý proces zažádání o půjčku i následného schválení/zamítnutí je velice jednoduchý, přičemž před vámi stojí 3 jednoduché kroky:

Jaké má požadavky?

Zažádat o půjčku je velice jednoduché, ovšem v žádném případě to neznamená, že každé žádosti musí být automaticky vyhověno. I Půjčka7 si klade určité požadavky, po jejichž splnění vás od půjčených peněz absolutně nic nedělí. A jaké podmínky musíte splňovat, aby vaší žádosti bylo vyhověno? Nutností je občanství České republiky a minimální věk 21 let. Dále je třeba doložit stálý příjem a prokázat, že nemáte žádné dluhy po splatnosti.

Odměna za věrnost

Půjčka7 svým stálým klientům nabízí příjemné výhody prostřednictvím věrnostního programu. Již od třetí půjčky můžete využít zajímavé slevy, kdy je možné ušetřit až 10% na půjčce, od sedmé půjčky je možné ušetřit až 20%. Vyplatí se být v obraze a sledovat i akční slevové programy, díky kterým lze docílit bonusu až ve výši 50%.

Náš tip:

Detailnější informace o Půjčce7 si můžete přečíst také na stránkách Univerzální-Půjčka.cz, případně se zde můžete dozvědět zajímavé informace o některé z dalších rychlých a dostupných půjček.

Typy půjček

Top půjčky

Finanční rádce