Půjčka bez registrů

Publikováno 14-1-2016

Do registru dlužníků může být vaše jméno zapsáno ve chvíli, kde se opozdíte se splátkou bankovní i nebankovní půjčky či hypotéky, ale stejně tak i úvěru pojícímu se s kreditní kartou nebo platbou za vyúčtování mobilního telefonu. Nestačili byste se divit, s jakou rychlostí může v nechvalně známých seznamech vaše jméno figurovat, a věřte, že jakmile se tam jednou objeví, veškeré bankovní společnosti se na vás začnou dívat skrze prsty a největší pravděpodobností vám žádnou půjčku neposkytnou.

V takových případech je mnohem obtížnější najít spolehlivou firmu, která by vám pomohla z finanční tísně, aniž byste se jí za to nemuseli – doslova – upsat duší.

Co jsou půjčky bez registru?

Půjčky bez registru jsou poskytovány nebankovními společnosti, které se nepídí po faktu, zda vaše jméno figuruje, či nefiguruje v registru dlužníků. Díky této skutečnosti představují ideální řešení jak poměrně snadno přijít k penězům ve chvíli, kdy vám schází a vy je nutně potřebujete.

Jaké jsou druhy?

Pokud i vy aktuálně řešíte finanční trable a nemáte se na koho obrátit, jistě se snažíte vymyslet co možná nejlepší řešení, jak z tohoto problému co nejrychleji ven. Půjček bez registrů je nepřeberné množství, narazit můžete jak na prověřené a spolehlivé instituce, tak i na podvodné společnosti, které z vás ve finále vymámí více, než si vůbec dokážete představit.

• Americká hypotéka s ručením nemovitosti

Jednou z nejčastějších možností, jak získat peníze bez nahlížení do registrů, je americká hypotéka. Jedná se o nebankovní typ půjčky, u které získané peníze můžete použít dle vlastní libosti, ovšem je zapotřebí ručit nemovitostí. Má to i svou kladnou stránku – díky zástavě nemovitosti můžete získat půjčku na dlouhou dobu s nízkou měsíční splátkou.

• Půjčky před výplatou

Nejrozšířenější variantou půjček bez registrů jsou i půjčky před výplatou, které jsou k registru dlužníků více než tolerantní a vůbec je neřeší. Peníze získáte snadno a rychle, ovšem jedná se jen o menší částky, zpravidla do 10.000,-Kč na krátkou dobu splatnosti, většinou maximálně 1 měsíc.


Náš tip:
Potřebujete hypotéku? Zkuste si zjistit podmínky ve více bankách a vyberte si tu nejvýhodnější nabídku. Nezapomeňte, že budete potřebovat předložit kupní smlouvu, výpis z katastru nemovitostí, pojistnou smlouvu k nemovitosti a pokud se chystáte stavět, tak samozřejmě i stavební povolení. Dejte si pozor, jestli část nemovitosti nebyla postavená "načerno". Pokud ano, může vám to zkomplikovat a prodloužit dobu schvalování hypotéky.

Typy půjček

Top půjčky

Finanční rádce