Půjčka EverydayPlus

Publikováno 11-2-2016

Finanční problémy mohou zaskočit kohokoli. Výdaje nad rámec vašeho rodinného rozpočtu vás jistě nepotěší, ba naopak – donutí vás přemýšlet nad nejvhodnějším řešením, jak z tohoto problému co možná nejrychleji ven. Jednou z dostupných variant je i půjčka známá jako EverydayPlus, se kterou rychle a snadno získáte finanční prostředky, jež můžete využít prakticky na cokoli.

Půjčka EverydayPlus – co je zač?

Půjčka EverydayPlus spadá do kategorie krátkodobých půjček, u kterých můžete zažádat o menší částku – konkrétně o 12.000,- Kč. Jedná se o variantu oblíbených SMS půjček, které jsou v současné době hojně rozšířené a stále častěji vyhledávané především pro svou dostupnost a rychlost, se kterou jsou sjednávány. Výhodou půjčky EverydayPlus je delší splatnost, kdy si délku splácení můžete nastavit až na 62 dní, nebo si splátky libovolně rozložit do více splátek.

Pro koho je tato půjčka vhodná?

Půjčka EverydayPlus je dostupná občanům České republiky, kterým již bylo 18 let a dovršili tak plnoletosti. Ke sjednání půjčky je nutný pravidelný příjem, který žadatel musí doložit. Zároveň musíte vlastnit bankovní účet, mobilní telefon a email – což jsou věci v dnešní době naprosto běžné.

Sami si zvolíte výši částky

Výhodou této půjčky je fakt, že si pomocí kalkulačky velice snadno uděláte přehled o tom, jak vaše půjčka bude probíhat. Na kalkulačce si jednoduše nastavíte požadovanou částku, o jejíž půjčení máte zájem a kalkulátor vám obratem automaticky ukáže termín splatnosti, výši celkové splátky či naopak výši minimální splátky.

Co se stane v případě, kde nebudete schopni splácet?

Každému se může stát, že ho všechny jeho závazky převýší a díky tomu nebude schopen splácet tak, jak má či dokonce vůbec. Půjčka EverydayPlus je v tomto ohledu vstřícná, a proto se u ní nemusíte obávat přemrštěných úroků.

Typy půjček

Top půjčky

Finanční rádce