Půjčka bez prokazování příjmů

Publikováno 27-1-2016

Půjčka bez doložení příjmů je pro mnohé poslední možností, jak vyřešit finanční potíže, aniž by byli nuceni přepadnout banku nebo si půjčit u známých, což je pro většinu lidí naprosté tabu. Ať už někdo nemůže, nebo zkrátka nechce doložit příjem, ale i přesto by se hodila finanční pomoc, je tento typ půjčky, poskytovaný nebankovními společnostmi, tím nejideálnějším řešením.

Půjčka bez nutnosti prokazovat věřiteli příjem je vhodnou volbou nejen pro důchodce, ale i pro maminky na mateřské dovolené, studenty či začínající podnikatele.

Jak je možné o půjčku zažádat?

Hledáte pomoc v nouzi a zajímá vás, jak o půjčku bez doložení příjmů zažádat? Odpověď je jednoduchá: pomocí internetu. Moderní doba pokročila, a proto se tento typ půjčky sjednává prostřednictvím jednoduchého online formuláře, kde si sami volíte výši požadované částky a dobu, do kdy budete schopni půjčené peníze vrátit. Výhodou této půjčky je bezesporu rychlost, díky které se velice brzy dozvíte, zda vaší žádosti bylo vyhověno, či nikoli. (Přehled spolehlivých a bezpečných půjček bez dokladování najdete například na stránce Univerzální-Půjčka.cz)

Pozorně čtěte smlouvu!

Půjčka bez doložení příjmů je poskytována menšími nebankovními institucemi, jejichž cílem je pomoci lidem v nouzi. Ačkoli se na první pohled tváří ochotně a seriózně, tak samozřejmě i věřitelé chtějí mít jistotu, že své peníze jednou dostanou zpátky. Proto je více než důležité při žádosti o půjčku porozumět všemu, co se píše ve smlouvě o jejím sjednání. Pozor byste si měli dát i na sankce hrozící v případě, kdy nebudete splácet.

Je to rychlé a jednoduché

Většina firem se specializuje na sjednání půjčky online, díky čemuž nemusíte nikam chodit osobně a zdlouhavě čekat na vyřízení úvěru. I v případě, kdy budete požádání o zaslání oskenovaného občanského průkazu, vše snadno sjednáte elektronickou cestou. Dojde-li k nějakým nesrovnalostem, pravděpodobně budete telefonicky kontaktováni operátorem společnosti, který s vámi všechny nejasnosti vyřeší.


Věděli jste, že...
Nejvíce si půjčují mladí lidé? Zatímco u dlouhodobých úvěrů je průměrný věk žadatelů 37 let, u krátkodobých půjček se jedná o věk okolo 30 let. Ukazuje to na fakt, že dnešní mladí lidé neumí dostatečně dobře finančně plánovat, často si neukládají žádné rezervy a žijí od výplaty k výplatě.

Typy půjček

Top půjčky

Finanční rádce