Půjčka Zaimo

Publikováno 20-4-2016

I v případě, že je člověk spořivý a snaží se z každé výplaty dát určité procento stranou na nečekané výdaje, stanou se v životě nejrůznější situace, které nás donutí našetřené prostředky vybrat. Buď se nám rozbije důležitý spotřebič v domácnosti, automobil nebo třeba mobilní telefon, nebo nedej bože přijde nemoc a vypadne nám pravidelný zdroj příjmů. Náhle přijdeme o uškudlené prostředky a další podobná situace na sebe nemusí nechat dlouho čekat.

Další možností, kam se v takové situaci obrátit, je půjčka Zaimo, která může pomoci ušetřit starosti a rozšířit finanční možnosti. Cílem této společnosti je udělat úvěry snazšími a pro široký okruh lidí i dostupnějšími.

Nejrychlejší půjčka

Na finančním trhu figuruje celá řada společností zabývajících se poskytováním úvěrů, Zaimo však disponuje označením nejrychlejší půjčka na finančním trhu. Díky tomu máte jistotu, že potřebnou částku peněz obdržíte při schválení žádosti během několika málo minut. Dalším bodem k dobru této půjčky je i fakt, že o ni můžete zažádat prakticky kdykoli a to i v době pracovního klidu – svátky ani víkendy nehrají roli, půjčka Zaimo je tu pro vás kdykoli ji budete potřebovat.

Jak zažádat o půjčku?

Zaujala vás nabídka půjčky Zaimo a rozhodli jste se o ni zažádat? Pak věřte, že se nejedná o nic složitého. Celá žádost probíhá nejmodernějším možným způsobem – přes internet. Stačí si vyhledat webovou stránku této společnosti, kde si pomocí posuvníku sami nastavíte výši požadované částky a dobu splatnosti. Půjčit si můžete až 25.000,- Kč a to s možností až 12 splátek. Systém automaticky rozhodne o tom, zda máte či nemáte na půjčku nárok. Pokud ano, následuje povinnost ověřit váš platný bankovní účet, kdy pošlete poplatek ve výši 1,- Kč na účet poskytovatele. Bude-li vám půjčka schválena, zažádané peníze vám budou obratem a bez jakéhokoli zbytečného zdržování odeslány na váš účet.

Žádné poplatky za předčasné splacení

Může se stát, že budete mít peníze na splacení půjčky dříve, než vyprší její doba splatnosti. Výhodou půjčky Zaimo je fakt, že ji můžete kdykoli splatit a to bez hrozby skrytých poplatků za předčasné splacení. Jednoduše se přihlásíte na účet Zaimo a následně budete postupovat dle přehledných pokynů.

Typy půjček

Top půjčky

Finanční rádce