Půjčka Aasa

Publikováno 28-3-2016

Společnost Aasa se zabývá poskytováním rychlého, flexibilního a především cenově přátelského financování v podobě nezajištěných spotřebitelských úvěrů. Jejím cílem je poskytnout co možná nejširšímu spektru žadatelů úvěrový produkt, který je možné sjednat tím nejmodernějším způsobem, který je v současné době dostupný – online pomocí internetu – aniž by byli nuceni docházet na pobočku této instituce. Předností této půjčky je přijatelný úrok a možnost volitelné doby splácení.

Pro koho je půjčka Aasa vhodná?

O půjčku Aasa může zažádat prakticky kdokoli, kdo hledá spolehlivou nebankovní instituci, jež před ním a jeho žádostí nezavře pomyslné dveře. Jste-li starší 20 let, máte trvalé bydliště na území ČR, můžete doložit pravidelný příjem i fakt, že nemáte žádné závazky po splatnosti u jiných společností, stáváte se vhodným kandidátem pro získání této půjčky.

Žádost o úvěr pomocí online formuláře

Půjčka Aasa je pro všechny své klienty dostupná 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Žádost je možné odeslat pomocí online formuláře, který naleznete na hlavních stránkách této společnosti. Po přijetí vaší žádosti budete kontaktováni úvěrovým pracovníkem a to prostřednictvím emailu či telefonického hovoru.

Převedení ověřovacího poplatku ve výši 1,- Kč

Po odeslání žádosti budete vyzvání k odeslání ověřovacího poplatku ve výši 1,- Kč. Bankovní převod je společnosti požadován z jednoho prostého důvodu: pomocí této transakce bude ověřena Vaše totožnost a zároveň se minimalizuje případné riziko ze strany třetích osob. Poplatek slouží i jako kontrola, že vámi požadovaná částka úvěru bude po schválení žádosti odeslána na správný účet.

Jak úvěr splácet?

Bude-li vaše žádost o půjčku Aasa schválena, obdržíte prostřednictvím emailu návrh úvěrové smlouvy i splátkového kalendáře. Následně budete mít dostatek času, abyste si smlouvu prošli a seznámili se s ní. Pak vás navštíví kurýr ze strany této společnosti, který vám přinese originální smlouvu k podpisu.

Typy půjček

Top půjčky

Finanční rádce