Půjčka Zaimo

Publikováno 20-4-2016

Zaskočily vás nečekané výdaje, se kterými jste tento měsíc nepočítali? Marně si lámete hlavu hledáním co možná nejefektivnějšího řešení, díky kterému byste účty a poplatky navíc snadno splatili? Zažíváte stresové situace, jste neklidní a máte strach, jak to všechno dopadne?

Pak právě pro vás je tu půjčka Zaimo, která ušetří vaše starosti a naopak rozšíří vaše finanční možnosti! Cílem této společnosti je udělat úvěry snazšími a pro široký okruh lidí i dostupnějšími. Nechte si pomoci od toho, kdo vám pomoc nabízí!

Nejrychlejší půjčka

Na finančním trhu figuruje celá řada společností zabývajících se poskytováním úvěrů, Zaimo však disponuje označením nejrychlejší půjčka na finančním trhu. Díky tomu máte jistotu, že potřebnou částku peněz obdržíte při schválení žádosti během několika málo minut. Dalším bodem k dobru této půjčky je i fakt, že o ni můžete zažádat prakticky kdykoli a to i v době pracovního klidu – svátky ani víkendy nehrají roli, půjčka Zaimo je tu pro vás kdykoli ji budete potřebovat.

Jak zažádat o půjčku?

Zaujala vás nabídka půjčky Zaimo a rozhodli jste se o ni zažádat? Pak věřte, že se nejedná o nic složitého. Celá žádost probíhá nejmodernějším možným způsobem – přes internet. Stačí si vyhledat webovou stránku této společnosti, kde si pomocí posuvníku sami nastavíte výši požadované částky a dobu splatnosti. Půjčit si můžete až 25.000,- Kč a to s možností až 12 splátek. Systém automaticky rozhodne o tom, zda máte či nemáte na půjčku nárok. Pokud ano, následuje povinnost ověřit váš platný bankovní účet, kdy pošlete poplatek ve výši 1,- Kč na účet poskytovatele. Bude-li vám půjčka schválena, zažádané peníze vám budou obratem a bez jakéhokoli zbytečného zdržování odeslány na váš účet.

Žádné poplatky za předčasné splacení

Může se stát, že budete mít peníze na splacení půjčky dříve, než vyprší její doba splatnosti. Výhodou půjčky Zaimo je fakt, že ji můžete kdykoli splatit a to bez hrozby skrytých poplatků za předčasné splacení. Jednoduše se přihlásíte na účet Zaimo a následně budete postupovat dle přehledných pokynů.

Typy půjček

Top půjčky

Finanční rádce